O.K. Bratislava
Ing. Ondrej Koči

Domové role 71
Bratislava

Tel.:
00421 / 0 / 245 522 434

00421 / 0 / 904 691 484

mail:
info@lampoveoleje.sk

LAMPOVÉ OLEJE

LAMPÁŠIK – lampový olej sa používa ako náplň do sklenených dekoračných svietidiel, petrolejových lámp a fakieľ. Má extrémne nízky obsah síry a aromátov. Vďaka tomu nemá žiadny zápach a pri horení nedymí. Má výbornú svietivosť a pohlcuje fajčiarsky dym. Je to horľavina III. triedy s bodom vzplanutia nad 80°C. Olej ponúkame bezfarebný alebo farebný a parfémovaný. Lampový olej nalejte do olejovej lampy, fakle alebo petrolejky, vložte knôt a zapáľte. V našej ponuke nájdete aj náhradné knôty, lieviky a sklenené držiaky knôtu.

Lampový olej číry (bezfarebný)

Ponúkame v objemoch 300 ml, 500 ml a 1L.


 

Farebný lampový olej

Ponúkame v 7 odtieňoch a 13 arómach.

Žltá – citrón, vanilka

Oranžová – pomaranč, škorica

Červená – ruža, jahoda

Fialová – ambra, orgován, fialka

Modrá – morský vánok, levanduľa

Zelená – les

Modrozelená – eukalyptus

Ponúkame ho v objemoch 300 ml, 500 ml, 1L, 5L. Kvôli novej európskej legislatíve sa môže farbiť a parfémovať len olej s vyššou kinematickou viskozitou ako 7 mm²/s, preto je odporúčaná hrúbka knôtu min. 3 mm.


 

Repelentný lampový olej

Repelentný lampový olej je parfémovaný vôňou ANTIMOSQUITO. Vôňa antimosquito je viaczložkovou arómou, ktorej hlavná zložka citronela je osvedčeným odpudzovačom komárov a iného hmyzu.

Repelentný lampový olej ponúkame v objemoch 1L a 5L.

 

TEKUTÝ PODPALOVAČ

Tekutý podpalovač sa používa na jednoduché a ekologické zapálenie ohňa v krbe, grile, peci, ohnisku atď.. Na horľavý materiál ako je drevo, drevené uhlie, brikety a pod. stačí nastriekať malé množstvo podpalovača, chvíľu počkať a potom zapáliť.